neva-polkafle - kominki - piece

NEVA-POL - O Firmie

Kilka słów o naszej o firmie

Szanowni Państwo!

Lata mijają a wraz z nimi zmieniają się nasze zapatrywania, potrzeby, gusty, możliwości, które wypierane są przez aktualne style, aranżację, kolorystykę.

Nadszedł również czas na pewne zmiany w naszej ofercie i uzupełnienie jej o nowości z zakresu materiałów i wkładów grzewczych, technologii i konstrukcji, stylów i wzornictwa.

Prezentowane na stronie, ostatnie nasze realizacje powstają z coraz nowocześniejszymi wkładami grzewczymi. Eksponowane na zdjęciach piece i kominki zbudowane zostały przez najlepszych, wykwalifikowanych fachowców, a piece i kominki kaflowe przez zawodowych zdunów, z wykorzystaniem najlepszych, sprawdzonych przez lata tradycyjnych materiałów jak ekologiczne kafle, cegły i zaprawy szamotowe oraz dobrych materiałów współczesnych jak np. naturalne kleje szybkowiążące.

Realizowane kominki to często nowoczesne rozwiązania techniczne dla zwolenników nowoczesności, ale hołdujemy też tradycji w realizacjach pieców i kominków co dla dużej grupy klientów, którzy poszukują i oczekują wyłącznie aranżacji w stylu retro stanowi walor naszej oferty.

Niezależnie jednak od stylu najważniejszą kwestią jest uroda kominka wzbogacająca wnętrze oraz solidna praca nad kominkiem – już od momentu omawiania z klientami wyglądu zewnętrznego oraz funkcji.

W celu dokładniejszego poznania całej oferty i możliwości wykonawstwa,zapraszamy do naszego Biura Obsługi Klientów, które też zmieniło swoją lokalizację i obecnie znajduje się w Gdyni -Orłowie przy Al. Zwycięstwa 252 tel. 602-25-11-44, gdzie uzyskają Państwo obszerniejszą informację i prezentacje wkładów, kafli i innego asortymentu.

pozdrawiam
Maria Danuta Jankowska


zapraszamy
do naszego sklepu

Gdynia, ul. Al.Zwycięstwa 252
(po prawej stronie Klifu i Poczty Polskiej)
Zadzwoń do nas!602 251 144