neva-polkafle - kominki - piece

NEVA-POL - Nowości

Nowości i promocje

Kominki Tulikivi ..na zamówienie.

Kominki i piece fińskiej firmy Tulikivi wykonywane są z naturalnego kamienia o nazwie steatyt. Cechą charakterystyczną steatytu jest duża zdolność magazynowania wysokich temperatur przekazywanych ze żródła ciepła, co jest możliwe dzięki specyficznej strukturze tego kamienia. Ta cecha kamienia jest wykorzystywana między innymi do budowy doskonale emitujących ciepło urządzeń grzewczych.

Obok właściwości grzewczych kominki te odznaczają się , równie doskonałym stylem i formą zewnętrzną. Zapraszamy na stronę internetową Tulikivi Polska w celu zapoznania się z ofertą, ale również i do nas, gdzie udzielimy chętnie informacji dotyczących zakupu.


Automatyczne wkłady kominkowe na PELLET


Super nowoczesne wkłady hybrydowe, wygodne i łatwe w użytkowaniu i obsłudze najwyższej generacji.

  • Innowacyjna technologia zapewnia automatyczne rozpalanie ognia,
  • automatyczne czyszczenie
  • szczelną komorę spalania
  • wysoką sprawność ponad 90%
  • spalanie bez dymu, bez sadzy
  • Innowacyjne rozpalanie kominka przez internet

KAFLE PIECOWE NOWEJ GENERACJI

Prezentuję Państwu unikalne kafle piecowe. Są to kafle szamotowe o specjalnej recepturze, która umożliwia dobrą kumulację ciepła i długotrwałą jego emisję. Oprócz podstawowego surowca i specyficznej technologii,kafle te wyróżniają się też formą. Produkowane są one w kilku wariantach a cechą charakterystyczną jest płaska powierzchnia, na której widoczne są liczne żyłki kolorystyczne, tworzące niepowtarzalną i ciekawa strukturę tych kafli. Występują one jako kafle surowe tj. bez glazury oraz kafle glazurowane.

Kafle te przeznaczone są głównie do obudowy wkładów kominkowych, jako kafle bardzo wytrzymałe i dobrze emitujące ciepło kominka.


Austroflamm biały

Opis wkrótce


zapraszamy
do naszego sklepu

Gdynia, ul. Al.Zwycięstwa 252
(po prawej stronie Klifu i Poczty Polskiej)
Zadzwoń do nas!602 251 144